Filtre Kahve Kağıdı 40 Ad. Caffeo 1x4

Ürün Kodu : AE956640


Diğer

 
  • Fiyat : 15,58 ₺


Azami Satın alabileceğiniz adet 50

Görüntüleme Sayısı : 853


Filtre Kahve Kağıdı 40 Ad. Caffeo 1x4

Filtre Kahve Kağıdı 40 Ad. Caffeo 1x4

Geliştirilmiş mikro sinüs yapısı sayesinde kahve telvesini tutarken kahvenin aromasını %99,5 oranında süzerek kahve keyfinizi optimum seviyeye ulaştırır. Caffeo kahve filtresi, doğal kahverengi kağıdın zenginleştirilmiş oksijen teknolojisiyle beyazlatılmasıyla üretilmişlerdir. Bu yüzden koku ve zararlı maddeler içermez. 99°C 'e kadar sıcak suya dayanıklı yırtılmaz özellikli Caffeo kahve filtreleri Almanya'da üretilmiş olup %100 doğada dönüşebilen kağıtlardırlar.

Net Miktar

40 Adet (Oksijenle beyazlatılmış kağıttan imal edilmiştir)

Gıda işletmecisi/ Üretici/ İthalatçı/ Dağıtıcı

HOREKA DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

Ürün Bilgileri ve Kullanım Hakkında

Kullanım Talimatı: Kahve filtresini haznesine yerleştiriniz. Kahve makinenize soğuk su doldurunuz. Bir tatlı kaşık kahveyi sertlik derecesine göre (6-7gr/beher fincan için) filtre kağıdına dökünüz. Makineyi çalıştırınız.

Bilgi: Filtre kahve kullandığınızdan emin olunuz. Daima taze su kullanınız. Önerilen su sertlik derecesi (PH 6-7). Kahvenizi 30 dakika içerisinde tüketmeniz önerilir. Manuel filtrelemede kahveyi sıcak suyla önce nemlendirin ve birkaç saniye sonra kaynamış suyu yavaşça dökünüz önerilen sıcaklık 92-95 °C kahvenizi açtıktan sonra kapatıp serin bir yerde veya buzdolabında saklayabilirsiniz.


*ÜRÜN GÖRSELLERİ FARKLILIK GÖSTEREBİLMEKTEDİR.