CHEDDAR Sos 2,2 kg. NOVANO

Ürün Kodu : 1029370


Novano

 
  • Fiyat : 171,20 ₺


Azami Satın alabileceğiniz adet 10

Görüntüleme Sayısı : 609


CHEDDAR Sos 2,2 kg. NOVANO

CHEDDAR Sos 2,2 kg. NOVANO

Genellikle fast food yiyeceklerin enfes eşlikçisi olarak bilinen cheddar sos, hemen hemen her yerde karşımıza çıkmaktadır.

İşletme Kayıt No

TR-77-K-001430

Net Miktar

2,2 kg

Menşei

TÜRKİYE

İçindekiler

Yarım yağlı süt, su, eritme peynir((peynir, su, peyniraltı suyu, tozu tereyağı (süt), emülsifiye edici tuzlar (polifosfatlar, sodyum fosfotlar), renklendirici (beta karoten), koruyucu (potasyum sorbat), tuz)), bitkisel yağ (ayçiçek ve/veya kanola), modifiye mısır nişastası, cheddar peyniri (%4)((pastörize inek sütü, tuz, peynir mayası ve peynir kültürü, stabilizatör (E 509), renklendirici (E 160a), koruyucu (potasyum sorbat))), enzim modifiye peynir (EMC) (süt), tuz, maya ekstraktı, topaklanmayı önleyici (trikalsiyum fosfat), asitlik düzenleyici (laktik asit), kıvam artırıcı (selüloz gum), nem verici (gliserol), renklendirici (beta karoten, paprika ekstraktı), aroma verici, koruyucu (potasyum sorbat).

Alerjen Uyarısı

İz miktarda yumurta ve türevleri, sert kabuklu meyveler, gluten, hardal, kereviz, soya ürünleri, yer fıstığı, susam içerebilir.

Saklama Koşulları

Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. (Max 20°C). Açıldıktan sonra 4°C'de muhafaza edilmeli ve 5 gün içinde tüketilmelidir.

Gıda işletmecisi/ Üretici/ İthalatçı/ Dağıtıcı

NOVANO FOOD TÜK. ÜRÜN SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.*ÜRÜN GÖRSELLERİ FARKLILIK GÖSTEREBİLMEKTEDİR.