Biz Kimiz

Toptan Şarküteri Olarak Biz,
     Sizleri mutfakları yabancı markaların kalitesiyle buluşturuyor;17 ülkeden,70 adet marka,1500 çeşit ürünle,İç Anadolu Bölgesi yanı sıra İstanbul,İzmir,Antalya,Bodrum,Bursa,Adana,Samsun,İzmit ve Kıbrıs’taki bayilikleri ile değerli müşterilerine hizmet vermekteyiz. Spesifik gıda alanında tartışmasız en büyük firmalardan biri olan ve ithal ettiği yüksek kalitedeki ürünleri Türk ve yabancı şeflerin beğenisine sunan,hemen her mutfakta iz bırakan Toptan Şarküteri Dünya üzerindeki gıda alanında yapılan tüm yenilikleri müşterilerine sunmaktadır.
      Anadolu Ekol firmamızın bünyesinde geniş kahve ve yan ürünleri seçenek yelpazesiyle,çay çeşitlerimiz,peynirler,baharatlar,pirinçler,konserveler,makarnalar,sirkeler,soslar,turşular,mantarlar vs. bulunmaktadır. Meksika mutfağından Japon mutfağına kadar her tür mutfakta kullanılabilecek ürünlerin haricinde Fransa’dan ithal ettiği aksesuar ve catering malzemeleri de bulunmaktadır. Anadolu Ekol dünya mutfağındaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu anlamda yurt dışı fuarlarındaki üretici firmaları düzenli ziyaret etmekte yeni ürünler hakkında detaylı bilgileri almaktadır.
   Toplamda 1.500 metrekarelik alana konuşlanmış olan muazzam depomuzun yanı sıra,280 metrekarelik -18 dereceli derin dondurucu ve 65 metrekarelik +4 dereceli dolabımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.
    Depoları ve frigofrik araçları -18 ve +4 dereceye göre ayarlanmış ve ara bölmeler mevcuttur. Ürünler müşterilere ulaşana kadar bünyesinde bulunan Gıda mühendisi tarafından sürekli kontrol edilmek ile birlikte soğuk zinciri kırmadan,hijyenik şartlarda ürünlerini müşterilerine teslimatını gerçekleştirmektedir.