MENÜ
Sepetiniz

ANKARA İÇİ 300 TL üstü ÜCRETSİZ TESLİMAT!

Hakkımızda

20 yıllık bir tecrübeye sahip olan firmamız İç Anadolu Bölgesi’nin en büyük ithal gıda toptancısıdır.Onlarca marka ve yüzlerce çeşit ürünü bünyesinde barındıran firmamız, bu deneyimiyle internet üzerinden perakende satış da yapmaktadır.20 yıllık deneyimin sizlere getirmiş olduğu avantajlar, dünyaca ünlü markalar, zengin ürün çeşitliliği, hızlı gönderim, uygun fiyat ve güvenilir alışveriş olarak özetlenebilir.Orijinal ürün garantisi, ürünlerimizin tazeliği, hijyen yönetmeliğine tam uyum, kargolama aşamasında titizlik bizim önceliklerimiz arasında yer almaktadır.


Ürünlerimiz gurme ürünlerdir. Dünyaca ünlü markalara ait yüzlerce seçkin ürünü bir araya getirdik. Normal şartlar altında arayıp kolayca ulaşamayacağınız ürünlere artık tek bir yerden daha uygun fiyata, zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

Büyük oteller, lüks restoranlar, dünya mutfağına sahip restoranlar, butik ve gurme restoranlardan oluşan geniş bir portfolyoya sahip olan firmamız, güçlü operasyonel alt yapısıyla, toptansarkuteri.com üzerinden isteyen herkese hizmet sunmaya devam etmektedir.


MİSYONUMUZ: Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Kalite, güven istikrar ve yüksek iş ahlakı anlayışı ile müşterilerimizin çözüm ortağı olmak.


VİZYONUMUZ: Müşteri memnuniyetini sürekli yükselterek, ithal gıda sektöründe lider olmak. Yenilikçi, araştırmacı iş yapımızla spesifik gıda sektörüne yön vermek ve bu alanda müşterilerin ilk arayacağı firma olmak. Dünya gıda sektöründeki gelişmeleri yakından takip edip müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek, güvenin simgesi olmak ve bu anlayışla markalaşmak.